Kutay Kösem - Fotoğrafçılığa Yeni Başlayanlara 10 Tavsiye
Kutay Kösem resmi web sitesi. Fotoğraf, Video, Bts ve Blog...
fotoğraf,fotoğrafçılık, fotografcilik,video,videography,photography,movie,sunum,ders,içerik,ankara,türkiye,turkey,awesome,canon,nikon,sony,fujifilm,pentax,mamiya,hasselblad,lubitel,youtube,instagram,facebook,twitterkutay,kösem,kosem,kutaykosem
22030
post-template-default,single,single-post,postid-22030,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

Fotoğrafçılığa Yeni Başlayanlara 10 Tavsiye

Fotoğrafçılığa Yeni Başlayanlara 10 Tavsiye

Fotoğrafçılığa başlamak sanıyorum herkes için heyecan verici bir tecrübe olmuştur, ister yeni makinenize kavuşmak ister çekme hayali kurduğunuz fotoğrafları düşünmek, isterse ilk denemeleriniz olsun.
Ama şüphesiz her yeni başlayanın aklındaki konu “nasıl daha iyi olunabileceği”dir sanıyorum.
Bu konuda tabiki bir çok farklı yol izlenebilir ve her biride farklı şekillerde işe yarayabilir. Dolayısıyla tek bir kaynaktan önerilen yol illaki size uyacak veya işe yarayacak diye bir şey yok.
Bu videomda ise ben kendi adıma iyi veya kötü işe yaradığını ve genel olarak çok geniş bir kitleye hitap edebileceğini düşündüğüm konuları özetliyorum.

No Comments

Post a Comment